Ismét magyar bajnok Rajkai

2019. március 19. 09:07
Megnyerte a 81 kilogrammos súlycsoportot Rajkai Róbert, a SZVISE judósa a junior országos bajnokságon, Győrött március 16-án.
A versenyen 55 egyesület száznyolcvanegy sportolója vett részt. Tizenegy klubnak sikerült bajnoki címet szerezni. Robi súlycsoportjában tízen indultak. A képen a dobogósok. (Forrás: www.judoinfo.hu)

Rajkai Róbert a teljes mezőnyt felvonultató bajnokságon négy győzelemmel szerezte meg pályafutása 7. bajnoki címét. A SZVISE másik versenyzője, Török Nikolett két vereséget szenvedett és nem jutott éremszerző helyezéshez.

Ugyanazon a hétvégén, március 17-én a nemzetközi Budaörs Kupán versenyzett Szilágyi Péter diák "B" korcsoportban, és két szép győzelemmel harmadik helyen végzett +60 kilogrammban.