Aranyszarvas SE-SZKE II-DKSK 23:20 (9:10) - edzői beszámoló

2018. szeptember 18. 21:59 Koller János
2018.09.17. Megyei férfi felnőtt bajnoki mérkőzés.

SZKE II-DKSK: Homonnay, Kovács (kapusok), Palkó 4, Koncsár 4, Kalácska 2, Fehér 1, Orth, Kovács 3, Major 1, Varga 5, edző: Koller János

"A hétfői mozizás helyett Tápiószentmártonon jártunk, ahol az Aranyszarvas csapata ellen léptünk pályára.

Az erősen megfiatalított csapattal egy félidőn keresztül jól tartottuk magunkat, sőt 10:9-re vezettünk a szünetben. A pihenő után azonban hatalmas törés keletkezett a támadójátékunkban, amit a rutinos hazaiak okosan kihasználtak és hatgólos előnyre tettek szert (18:12).

Ezek után kihagyott hétméteresek (6) és ziccerrek jellemezték a játékunkat és csak futottunk az eredmény után. A végjátékban két gólra feljöttünk ugyan, de újabb kihagyott helyzet után gólt kaptunk és ez megpecsételte a sorsunkat. A végén a hazai csapat megérdemelte a háromgólos győzelmet, ami egy nagyon szép sorozatunknak vetett véget, hiszen hat éve nem tudtak ellenünk győzni (23:20)."