Dunavarsányi TE - Százhalombattai KE - DKSK 28-32 (17-13)

2018. november 26. 13:27
Idegenben, fordítással győzött a százhalombattai megyei kézilabda csapat.

Koller János:
A vasárnap esti mérkőzésen Dunavarsányban játszottunk és a kiírt időpontnál korábban kezdtünk, sajnos a csapat ezt nem reagálta le megfelelően.hTámadásban közepes teljesítményt nyújtottunk, de a védekezésünk nem állt össze rendesen  és ennek eredményeként a 20 perc után már hat góllal (12:6) vezetett a hazai csapat. Szünetre sikerült még két gólt lefaragni a hátrányból, így 17:13-as hazai előnynél ültünk le pihenőre.

A második félidőben rendeztük sorainkat és elkezdtünk kézilabdázni gyors, korszerű támadásokat vezettünk, védekezésben átálltunk a 4+2-es rendszerre, amivel megtörtük a hazaiak lendületét és sorra könnyű gólokat szereztünk. Tetemes, 8 gólos előnyt dolgoztunk ki, amiből a végére négy megmaradt (28:32), így végülis magabiztos győzelmet arattunk és fontos két pontot szereztünk.

SZKE II-DKSK: HOMONNAY, Kovács Benedek, (kapusok), Stutz 1, Koncsár 6, Kalácska 6,Tobola 2, Major, Varga 6, KOVÁCS Balázs 6, FEHÉR 6, edző: Koller János