SZKE II-DKSK - Aranyszarvas SE 40:23 (9:10)

2018. december 4. 15:14
Homonnay, Kovács (kapusok), Stutz 6, Tobola 3, Koncsár 8, Gólya 4, Kalácska 12, Varga 3, Orth, Major 1, Fehér 1
edző: Koller János

Koller János: A szombat esti programban az Aranyszarvas csapatát fogadtuk, akik hosszú idő után az idén először nyertek ellenünk, ezért nagy volt bennünk a bizonyítási vágy, hogy megmutassuk az csak egy kisiklás volt. Ennek megfelelően játszottunk és a jó védekezés kiváló kapusteljesítménnyel párosult, ami még a kicsit döcögős támadójáték mellett is a biztos vezetést jelentette számunkra. A félidőben már hat góllal vezettünk és ami lényeges volt, hogy 10 gól alatt tartottuk az ellenfelet(14:8).

A második félidőben a gyors támadójáték dominált, ami gólváltásokat eredményezett a védekezés kárára, de bőven belefért az elképzelésünkbe. Továbbra is nagy nyomást raktunk az ellenfélre, ami megtörte őket és nagyarányú, de megérdemelt győzelmet arattunk (40:23).