Százhalombattai Kosárlabda Sportegyesület - Tehetséges Fiatalok 86-75 (21-29, 20-12, 20-25, 25-9)

2017. május 6. 09:16
Végre jó játékkal csapatmunkával sikerült győzni a sokkal esélyesebb ellenfél ellen.

2017.05.02. 19.00 Százhalombatta

Már az első negyedben látszódott, hogy jó állapotban van a csapat, de a védekezés nem akart összeállni ezért sok pontot kaptak a battaiak. A második negyedben már a védekezés is rendben volt, ami miatt egyenlő állást mutatott az eredményjelző a szünetben. A problémás harmadik negyedben is sikerült lépést tartani a sokkal fiatalabb ellenféllel szemben és az utolsó negyedben szinte állva hagyta ellenfelét a battai csapat. Tilinger Bence vezérletével pontos támadásokat vezetve, agresszíven de jól védekezve sikerült megnyerni a mérkőzést.

Legjobb dobók: Tlinger Bence 23, Ferter Attila 21, Macsali Róbert 20