Százhalombattai KSE-Pedagógus – Gödi SE 72–61

Török Csaba 9/3, Ballon Gergő 4,
Borbély János 4, Lászlóffy Kristóf 4,
Banka József 3, Berziczai Kevin 2,
Nyári Ádám 2

Georgiades Gábor: Ez a játéknap a második győzelmünket hozta. Régi nagy ellenfelünkkel a Gödi Se csapatával játszottunk. Az első negyedben fej-fej mellett haladt a két csapat. Kosárra kosárral válaszoltunk, így alakult ki a negyed végén a 12-12 döntetlen. A második negyedben az ellenfél 2 pontos előnyhöz jutott. Sajnos a harmadik negyed kicsúszott a kezünkből, ugyanis 13-7-re elvesztettük, ezért az ellenfél nyolc pontos előnnyel készülhetett a negyedik negyedre.  Az utolsó negyed kezdetére összeállt a védekezésünk és a támadásunk is. A mérkőzésen jó összhang volt a pályán levő játékosok és a kispad között, ez is közre játszott abban, hogy jól működött a játékosok rotációja, így ki tudtuk használni, hogy hosszabb volt a cserepadunk és pihentebb emberek kerültek a pályára, akik végig tudták hajtani a mérkőzésen nekik szánt időt. A negyedik negyedben mindenben jobbak voltunk ellenfelünknél. A jó védekezésünknek köszönhetően több  pontos gyors indulást sikerült végrehajtani, így nem csak hogy beértük ellenfelünket, hanem 31-12-re sikerült lelépnünk őket. A helyzetünket az is megkönnyítette, hogy a másik csapat egyik meghatározó játékosa technikait kapott és ezzel kipontozódott, már csak a kispadról nézhette a menetelésünket a győzelem felé.