Három kick-box magyar bajnoki dobogó

2015. november 11. 22:07
Bagyó Tímea és Sebán Zoltán ezüst-, Mezei János pedig bronzérmet hozott Százhalombattára a 2015. évi kick-box Pointfighting Magyar Bajnokság döntőjéről, amit Csepelen rendeztek november 8-án.

Az elmúlt évekhez hasonlóan idén is azt a négy-négy versenyzőt hívták meg a döntőre, aki az aktuális versenyszezonban a legtöbb bajnoki pontot szerezte súlycsoportjában. A Százhalombattai Kick-box Se versenyzői – egyebek mellett a város támogatásának köszönhetően – több hazai és nemzetközi pontszerző viadalra is eljutottak, és rászolgálva a bizalomra, számos dobogós helyet elhódítottak. Ennek köszönhetően négyen is meghívást kaptak a döntőre. Bagyó Tímea, Sebán Zoltán, Ivánka Attila és Mezei János küldetése nehéz volt, hiszen ellenfeleik a pointfighting szabályrendszer legjobbjai, regnáló Európa- és világbajnokok voltak. Ez azonban nemhogy gátolta, de inkább inspirálta őket. Bátor hozzáállással, saját határokat feszegetve ráncigálták meg a nagyok bajszát.
Bagyó Tímea a 70 kilogrammosok között, Sebán Zoltán +94 kilogrammban lett második, Mezei János pedig a -94 kilogrammosok között léphetett dobogóra.

A versenyszezon lassan véget ér, de a munka nem áll meg. Továbbra is várja a jövő bajnokait Kecskés István vezetőedző és a Százhalombattai Kick-box Sportegyesület.

Forrás: hirtukor.hu