VUK - Triatlon

2016. október 26. 19:26
Terepduatlon OB-ra készülnek a triatlonosok

Bár az ősz inkább az alapozásról szól a sportágban, de szép versenyeredményeket is hozott a Százhalombattai VUK SE triatlonszakosztályának. Legfontosabb megmérettetésük a nőtincsi Terepduatlon Országos Bajnokság lesz november 12-én.
A szezon jelentősebb sikereiről Kelemen Viktor szakosztályvezető számolt be. Szatmári Máté korosztályos harmadik helyet szerzett a Futafok futóversenyen október 1-jén. Soós Dorka abszolút női győztesként teljesítette a Wiz Air félmaraton 5 kilométeres távját szeptember 11-én és a szigligeti félmaratont október 1-jén. Ugyanott Soós Elek második helyet szerzett félmaratonon, Soós Máté pedig szintén második lett 5 kilométeren.

Értekes Botond  első, Hamerli Csenge  2., Soós Dorka pedig 3. helyezést ért el a dejtári duatlon ranglistaversenyen és diákduatlon országos döntőn október 8-án.

A szakosztályba továbbra is várják a sportolni, triatlonozni vágyó gyerekeket. Jelentkezni Kelemen Viktornál lehet a 70 4113828-as számon.
Forrás: hirtukor.hu