Százhalombattai Vízilabda Sportegyesület eredmények

2016. október 12. 07:39
Elindult a szezon, remekül vették az első akadályokat a százhalombattai vízilabdázók.

Elindult a 2016-17-es vízilabda szezon. A százhalombattai egyesület öt bajnokságban szerepelteti játékosait, az eredmények pedig biztatóak.

Budapest 2005-2006-os csapat:

Rögtön a legkisebbek kezdtek Magyarország legerősebb bajnokságába, a legerősebb csapat ellen,  az UVSE már régóta együtt játszó csapatával. Nem is volt könnyű dolga Kardos István edzőnek, hiszen ellenfelünknek sokadik, a mi csapatunknak pedig az első mérkőzése volt életükben. Ennek ellenére egészen szépen tartották magukat, de a papírforma természetesen megvalósult.

UVSE - SZárzhalombattai VSE   17-2

De nem így Budapesti Honvéd Érdi csapata ellen. A második mérkőzésre már egy sokkal összeszedettebb, az első mérkőzés tapasztalatait használva szálltunk vízre. Nem is volt kétséges az eredmény. Hatalmas elánnal törve előre hengereltük le az ellenfelünket.

Százhalombattai VSE – Honvéd-Érd 16-3

Kapusok: Sudár Levente, Ágner Emma

Mezőnyjátékosok: Somogyi Dóri, Nogula Tamás, Hegyi Tamás, Ágner Janka, Berzy Zsomor, Goldinger Kinga, Auer Szemere, Finta Kamilla, Apró Márkó, Lehmayer Zsombor, Magosi Botond, Mászáros Balázs, Hegedűs Benedek, Lovász Zsófia

Edző: Kardos István

Budapest 2004-2005-ös csapat:

A kicsik után a nagyobbak kerültek sorra.

A 2004-2005-ös csapatunk is remek munkával kezdte az idényt. Annak ellenérte, hogy ez a korosztályunk igen csak foghíjas, nagyon jól kezdtünk. Nem is tudott mit kezdeni velünk a tavaly még minket megverő Fehérvár. Három negyed alatt mindössze két gólt tudott lőni nekünk, miközben mi hatot lőttünk cserébe.. A negyedik negyed így már nem is hozott különösebb változást, ha csak azt nem, hogy még ötöt vágtunk, amire alig-alig akadt válasz.

Fehérvár – Százhalombattai VSE 4-11

A második mérkőzés már sajnos nem a mi mérkőzésünk volt. A számtalan korosztályos játékossal kiálló Honvéd nagyon erős ellenfélnek számít. Nem is tudtunk ellenállni nekik. Becsületes küzdelmünk ellenére sem tudtunk rajtuk fogást találni, el is veszítettük a mérkőzést.

Honvéd – Százhalombattai VSE 15-4

Kapusok: Sudár Levente, Hegedüs Dániel

Mezőnyjátékosok: Auer Szemere, Sajben Tamás, Hegyi Tamás, Ágner Janka, Berzy Zsombor, Goldinger Dávid, Szabó Patrik, Tolnai Milán, Magosi Botond, Brauswetter Lívia, Rugg Dávid, Bihácsi Balázs, Mészáros Balázs

Edző: Kopányi László

Országos Gyermek/Serdülő/Ifi

És a hétvégén vízre szállhattak az idősebb játékosok is!

Országos Gyermek:

Az Országos nyugati csoportban rögtön az egyik legerősebb csapat, a Fehérvár látogatott hozzánk. Persze játékosaink kellően felkészültek, így  nyugodtan, de egészséges izgalommal vártuk már az első mérkőzéseket. Gyermek csapatunk /14 évesek/ címvédőként ugrott a medencébe, azzal a szándékkal, hogy idén is elhódítják a többi csapat elöl az aranyérmet (Ehhez egyébként még nyolc csapatnak lesz hozzáfűzni valója). Mindenesetre a Fehérvár tavaly az egyik legnehezebb ellenfél volt, most viszont nem tudott nekünk ellenállni...ezt jól mutatja, hogy az első negyed után a táblán 8-2 állt a javunkra. Az ellenfelünk kellő döbbenettel kezelte a helyzetet s tanácstalan volt. És így is maradt egészen a végéig. Erős, jól képzett játékosaink mint a gőzhenger hatoltak az ellenfelünk védelmébe. A labdák 90%-át már a félpályánál elvettük az ellenféltől, megúszó játékosaink pedig, könyörtelenül értékesítették a helyzeteinket.

Kapus: Gercsó Zsombor

Mezőnyjátékosok: Magyar Bence, Czeilinger Táltos, Szűcs Milán, Gábor Lőrinc, Goldinger Dávid, Bednárik Barnabás, Tolnai Milán, Apró Milán, Szalai Bálint, Szigetvári Dániel, Bihácsi Balázs

Százhalombattai VSE – Fehérvár 19-7

Országos Serdülő:

Majd az előző mérkőzést végigjátszó gyermek csapat tagjai, már a serdülő csapatunkkal, negyed óra pihenés után ismét játékba kerültek. Serdülőink, kik a régi 2000-es csapatunk legjobbjai, alkották a magját a gyerek csapat legjobbjaival. És láss csodát, itt is kijött a rengeteg munka amit nyáron végeztek a gyerekek. A félidőben már 9-3-ra mentünk és nem volt megállás...támadás, támadás hátán, kiváló védekezés, szép labdaszerzések tarkították játékunkat... Nem is sikerült elrontani a mai napunkat a Fehérváriaknak. Győztesen, fáradtság nélkül ugorhattunk ki a medencéből.

Kapusok: Gercsó Zsombor, Burlovics Kornél

Mezőnyjátékosok: Magyar Bence, Apró Milán, Czeilinger Táltos, Gábor Lőrinc, Szili Csenge, Georgiades Attila, Sipos Csongor, Zalányi Bencde, Keresztényi Kristóf, Szalai Bálint, Szigetvári Dániel, Bednárik Barnabás, Burlovics Kornél

Százhalombattai VSE – Fehérvár 13-6

Országos IFI:

És a már felnőtt játékosaink is vízre szálltak, még az IFI bajnokságban. Megszereztük első győzelmünket a nagyon erős Fehérvár ellen. Nem kis teljesítmény, hiszen a fehérváriak erősek, gyorsak, de ma nem nekik állt a zászló... Kísértetiesen ismétlődött meg az előző szezonban történtek... Akkor öt góllal mentünk ellenük, de feljöttek és a végé ötméteresekkel győztek! Most viszont mi voltunk hátrányba öttel, majd felhoztuk döntetlenre, végül ötméteresekkel győztünk.. Elképzelhetetlen ováció fogadta a győzelmet, kissé már ijesztő is volt, hiszen úgy éreztük magunkat a szülők tapsviharában, mintha legalább a bajnokok ligáját nyertük volna meg...persze nekünk ez egy bajnoki döntőnek felelt meg és nagyon büszkék vagyunk rá!

Százhalombattai VSE – Fehérvár (10-10) 14-12

Kapus: Bánkuti András, Burlovics Kornél

Mezőnyjátékosok: Hínár Bence, Zalányi Bence, Berzy Tamás, Árpás Alex, Laknerfíy Péter, Georgiades Attila, Bukits Tamás, Nagy Armand, Sipos Csongor, Kersztényi Kristóf, László Péter